Ubezpieczenie z myślą o Twojej firmie w Generali Polska

Generali jest przedsiębiorstwem ubezpieczeniowym, który został założony w 1998 roku. Od tego czasu dynamicznie się rozwija poprzez pozyskiwanie nowych klientów oraz zwiększanie ofert ubezpieczenia. Generali stawia na budowanie długoterminowych relacji z klientem indywidualnym oraz ze wszystkimi innymi partnerami biznesowymi. Generali Polska należy do międzynarodowego koncernu ubezpieczeniowego Grupy Generali. Od ponad 190 lat Generali sprzedaje produkty ubezpieczeniowe stojące na najwyższym poziomie. Na przestrzeni lat z malutkiego podmiotu sprzedającego wyłącznie ubezpieczenia, rozwinęła się do międzynarodowej korporacji, która oferuje produkty w wielu sektorach. W tym czasie stała się jedną z największych organizacji na świecie. Towarzystwo Ubezpieczeniowe Generali Polska zajmuje czołową pozycję na rynku ubezpieczeniowym, dzięki wyznawaniu takich wartości zaufanie, rzetelność czy przejrzystość.

Ubezpieczenie z myślą o Firmie w Generali Polska

Towarzystwo Ubezpieczeniowe Generali Polska oferuje kompleksowe ubezpieczenie z myślą o firmie. Polisa ma za zadanie zapewnić wsparcie finansowe w momencie, kiedy wystąpią nieprzewidziane zdarzenia. W zależności od prowadzonej działalności klient ma możliwość dostosować wariant ubezpieczenia do swoich indywidualnych preferencji. Dzięki ubezpieczeniu w Generali klient otrzymuje kompleksową ochronę ubezpieczeniową w ramach jednej polisy. Generali umożliwia również dostęp do różnych elementów zabezpieczenia, które ubezpieczony może elastycznie dostosować do prowadzonej działalności. Pracownicy Generali zapewniają miłą i fachową obsługę w oddziale. W zależności od rodzaju działalności gospodarcze, a także od indywidualnych potrzeb klienta Generali umożliwia wybór ubezpieczenia w dwóch wariantach. Pierwszy z nich oparty jest na ryzykach nazwanych, a jest oparty na wszystkich ryzykach.

Co obejmuje ubezpieczenie z myślą o Firmie?

W zależności od wariantu wybranej polisy, ubezpieczenie z myślą o firmie obejmuje zabezpieczenie mienia firmy od wszelkich zdarzeń losowych, a także od kradzieży z włamaniem oraz rabunku w miejscu prowadzenia firmy. Ubezpieczenie obejmuje również szyby budynku oraz elementy stałe. Można ubezpieczyć sprzęt elektroniczny od wszystkich ryzyk. Ubezpieczenie assistance dla firm, czy pomoc telefoniczną prawnika.