Jakie ubezpieczenie komunikacyjne wybrać?

Spółka Generali Polska należy do jednej z największych firm ubezpieczeniowo-finansowych na świecie Grupy Generali ze strony superpolisa.pl. Od niemal 190 lat korporacja Generali jest symbolem innowacyjności oraz bezpieczeństwa, która nieustannie zaspokaja wszystkie potrzeby klientów na całym świecie. Polski odział Generali, został założony w 1998 roku i od tego momentu stale powiększa bazę swoich klientów, jednocześnie stawiając na zdywersyfikowany model biznesowy. Oparty jest on na trzech głównych filarach, po pierwsze ochrona zarówno życia, jak i majątku swoich klientów, po drugie zarządzaniu oszczędnościami emerytalnymi, a po trzecie zajmuje się ubezpieczeniami korporacyjnymi. Towarzystwo stawia na budowanie długoterminowych kontaktów z klientami zarówno indywidualnymi, jak i partnerami biznesowymi. Firma stawia również na kompleksową obsługę swoich klientów, tak aby zmaksymalizować jakość oferowanych produktów. Generali nieustannie obserwuje zmieniające się trendy na rynku, po to, by zapewnić swoim klientom bezpieczną przyszłość dzięki odpowiedniemu dopasowaniu się do zmian.

Ubezpieczenie komunikacyjne w Generali Polska

Każda osoba mająca pojazd mechaniczny musi mieć wykupione ubezpieczenie komunikacyjne OC. Taki wymóg obowiązuje w Polsce oraz w krajach Europejskich. Ubezpieczenie samochodu gwarantuje ubezpieczonemu wypłatę odszkodowania w wyniki kolizji lub wypadku drogowego. Polisa ubezpieczeniowa OC jest obowiązkowa oraz dotyczy wszelkich szkód materialnych i osobowych. W ten sposób klient zapewnia bezpieczeństwo sobie oraz innym. Wykupując polisę ubezpieczeniową OC w Generali, ubezpieczony otrzymuje bardzo atrakcyjne zniżki.

Dodatkowe ubezpieczenie komunikacyjne w Generali


Zakupując ubezpieczenie komunikacyjne w Generali ubezpieczony, ma rozszerzyć ją o dodatkowe opcje. Jedną z nich jest ochrona zniżki za zakup polisy z gwarancją ceny po jednej szkodzie OC. Ubezpieczenie daje gwarancję, że w momencie spowodowania szkody, zniżka bezwypadkowa zostaje nadal utrzymana. Natomiast składka za ubezpieczenie OC, w roku kolejnym się nie zmieni, a w umowie na kolejny rok nie zaszły żadne zmiany w zakresie własności pojazdu. Ubezpieczenie Autocasco ma za zadanie ochronić ubezpieczonego przed finansowymi konsekwencjami zdarzeń losowych jak kradzież auta, kradzież wyposażenia, szkoda parkingowa, kolizja drogowa ze zwierzęciem.