Ubezpieczenie od Odpowiedzialności Cywilnej w Generali

Towarzystwo Ubezpieczeniowe Generali jest jedną z największych firm ubezpieczeniowych na rynku Polskim. Jej właścicielem jest międzynarodowa korporacja Grupa Generali, która zajmuje się, na co dzień działalnością finansowo-ubezpieczeniową. Przez ponad 190 lat konglomerat Generali stał się synonimem zaufania, bezpieczeństwa oraz innowacyjności. Tym samym zaspokaja nieustannie zmieniające się potrzeby swoich klientów na rynku finansowym i ubezpieczeniowym. Polski odział Generali, został założony w 1998 roku i od tego momentu buduje swoją pozycję na rynku, jako silnego partnera biznesowego, na którym można polegać. Grupa Generali stawia na budowanie długofalowej współpracy pomiędzy wszystkimi partnerami. Ubezpieczyciel oferuje kompleksowy zestaw ubezpieczeń ochraniający każdy niemal aspekt życia klienta. Generali bacznie przygląda się zmieniającym trendom na rynku ubezpieczeń tak, aby na bieżąco reagować i dostosowywać się do zmian.

Ubezpieczenie komunikacyjne w Generali Polska

W Polsce oraz w krajach Europejskich ubezpieczenie komunikacyjne OC jest obowiązkowe dla każdej osoby posiadającej pojazd mechaniczny. Polisa ubezpieczeniowa ma za zadanie chronić ubezpieczonego przed wszelkimi konsekwencjami finansowymi związanymi ze zdarzeniem losowym, jaki może wystąpić na drodze. Ubezpieczenie od Odpowiedzialności Cywilnej ma dotyczy wszelkich szkód zarówno osobowych, jak i materialnych. Generali Polska oferuje stałym i wiernym klientom bardzo atrakcyjne zniżki na inne ubezpieczenia. Dzięki zakupowi polisy OC ubezpieczyciel otrzymuje Zieloną Kartę bez jakiejkolwiek dodatkowej opłaty. Zakup ubezpieczenia otworzy drogę klientowi do otrzymania dodatkowej zniżki u partnerów biznesowych Generali.

Jakie dodatkowe pakiety ubezpieczeń można zakupić w Generali Polska?


Klient Generali ma możliwość rozszerzyć swoją polisę ubezpieczeniową OC o dodatkowe opcje ubezpieczenia. Jedną z nich jest ubezpieczenie Autocasco, które chroni ubezpieczonego przed finansowymi skutkami zdarzeń losowych jak wypadek, kolizja drogowa, kradzież wyposażenia, holowanie pojazdu w razie awarii. Naprawa samochodu odbywa się u mechanika, którego wskaże Generali. Klient może mieć pewność, że auto zostanie oddane w bezpieczne ręce, a naprawa auta nie potrwa długo. Istnieje również możliwość otrzymania auta zastępczego.